Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Wolontariat arrow Bielański Bieg Rodzinny - IV edycja Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Bielański Bieg Rodzinny - IV edycja PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
13.10.2017.
logo.jpg

Bielański Bieg Rodzinny
IV edycja

23 września 2017
>>> więcej <<<


logokobierzyce
pro_run_logo

   23 września 2017 roku organizatorzy, Stowarzyszenie Pro Run Wrocław, Wanda Gołębiewska sołtys Bielan Wr. oraz mieszkańcy Bielan Wr. Krzysztof Stępnień i Grzegorz Kalinowski zaprosili chętnych biegaczy na IV edycję Bielańskiego Biegu Rodzinnego. Celem imprezy było zaangażowanie rodzin do wspólnego i aktywnego  spędzania wolnego czasu, będącego ważnym czynnikiem integrującym oraz propagującym zdrowy styl życia poprzez sport, rozrywkę i wypoczynek. Biuro zawodów, w którym uczestnicy biegów mogli się zarejestrować działało już od 11.30. Frekwencja była naprawdę wysoka. Biegacze wraz z rodzinami przyjechali z różnych stron Dolnego Śląska i nie tylko. Organizatorzy przygotowali dwie trasy: 5 i 10 - kilometrową, które rozpoczęły się o godz. 14.00 i przebiegały ulicami Bielan Wr. Ostatni biegacze w strugach deszczu przekroczyli metę już po godz.15.00.  Podczas festynu odbyły się dodatkowo bieg krasnala dla najmłodszych oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymywali medale, a najmłodsi dodatkowo słodki upominek. Prowadzącymi konkurencje byli wolontariusze, 30 gimnazjalistów ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF. Opiekunami podczas zmagań uczestników byli p. Joanna Para i  p. Katarzyna Jóźków-Gaj. Uczniowie zaangażowali się w pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia stawiając biuro zawodów, depozyt, wyznaczając trasę biegu i punktu nawadniania. Wolontariuszki rozlewały i podawały biegaczom wodę oraz wręczały im medale. Dziewczęta pracowały również przy obsłudze depozytu i w biurze zawodów, gdzie zapisywały uczestników i rozdawały im numery startowe. Chłopcom, po uprzednim przygotowaniu startu i mety, zostało przydzielone bardzo odpowiedzialne zadanie - przy wielkim wsparciu straży pożarnej, kierowali ruchem drogowym na trasie biegu. Przez cały czas przygotować deszcz wisiał na włosku. Niestety gdy biegacze wystartowali lało już na dobre. Praca wolontariuszy w tych warunkach była wielkim poświęceniem i trudem, za które serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak licznie i chętnie przybyli, aby służyć swoim czasem.

  Joanna Para


1.
DSC00661.JPG
2.
DSC00664.JPG
3.
DSC00669.JPG
4.
DSC00674.JPG
5.
DSC00676.JPG
6.
DSC00682.JPG
7.
DSC00694.JPG
8.
DSC00698.JPG
9.
DSC00701.JPG
10.
DSC00706.JPG
11.
DSC00710.JPG
12.
DSC00728.JPG
13.
DSC00749.JPG
14.
DSC00761.JPG
15.
DSC00820.JPG
Zmieniony ( 14.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.