Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Konkurs na maskotkę naszego klubu PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
29.05.2017.
  znak_zapytania_maly.jpg


Konkurs na maskotkę naszego klubu....

  maj 2017
>>> więcej <<<


KONKURS

  Klub Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce ma ogromną przyjemność zaprosić do udziału w konkursie na stworzenie oficjalnej maskotki naszego klubu. Konkurs jest kierowany do dzieci i młodzieży, udział w nim może wziąć każdy zainteresowany. Nie ograniczamy w żaden sposób wyobraźni twórców, forma projektów jest dowolna.
  Maskotka będzie wykorzystywana w kampaniach reklamowych, wydarzeniach sportowo-kulturalnych, a także materiałach promocyjnych klubu, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych sympatyków sportu. Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody!

Kierowniczka Projektu
Grażyna Kwaśkiewicz

splakat maskotkas
Zmieniony ( 30.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.