Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Dzień Ziemi 2017 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
23.04.2017.
ziemia.gif
SP
Dzień Ziemi
22 kwietnia 2017
>>> więcej <<<
    Dzień Ziemi

  Dzień Ziemi, który przypada w sobotę, 22 kwietnia, to coroczna akcja, której celem jest promowanie ekologicznych zachowań w społeczeństwie. Na co dzień niestety zapominamy, jak ważna jest dla nas Ziemia. To nasza planeta, nasz dom, o który trzeba dbać, by nie uległ zniszczeniu przez nasze niedbalstwo. Każdego dnia wyrzucamy tony śmieci, produkujemy mnóstwo spalin i wycinamy setki drzew, które są nam niezbędne do życia. Uczniowie klas czwartych (4A,4B)na ten wyjątkowy dzień przygotowali prezenty dla Matki Ziemi: laurki, listy, plakaty, przedmioty wykonane z materiałów wtórnych. Prace można oglądać w głównym holu szkoły.
Weronika Zalewicz

1.
dzien_ziemi_m.jpgZmieniony ( 24.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.