Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Projekty edukacyjne szkoły arrow Projekt naukowy Mogę więcej - 2017 Header Pic

Projekt naukowy Mogę więcej - 2017 PDF Drukuj Email
17.04.2017.
logo_proj
SP
Projekt naukowy "Mogę więcej"
10 kwietnia 2017

Szanowni Państwo!
  • 10 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej rozpoczęty zostaje projekt Mogę Więcej. Projekt współorganizowany jest przez Radę Rodziców, Dyrektora Szkoły, Nauczycieli i Samorząd Szkolny.
  • Projekt dedykowany jest  uczniom szkoły podstawowej w Bielanach Wrocławskich.
  • Celem projektu jest nabycie podstawowej wiedzy i umiejętności rozwiązywania prostych problemów badawczych w wybranych obszarach nauk.
  • Projekt realizowany będzie w 6-8-10 osobowych zespołach naukowych, na których czele będzie stał przygotowany merytorycznie rodzic i nauczyciel posiadający stosowne kompetencje naukowe (opiekunowie zespołu).
  • Każdy zespół badawczy prowadzi prace nad zgłoszonym przez rodziców i uzgodnionym z nauczycielem tematem badawczym.
  • Zwieńczeniem prac będzie prezentacja rezultatów podczas konferencji naukowej na terenie SP, która odbędzie się  9 czerwca 2017 r. (klasy 4-6), 12 czerwca 2017 r. (klasy 0-3).
  • Informacje nt. projektu znajdują się na stronie: http://szkola.sisco.pl/images/stories/rada_rodzicow/index.htm
  • Szczegółowe informacje przekażą Wychowawcy.
Zapraszamy do nauki i zabawy.
W imieniu Rady Rodziców – Agnieszka Bieńkowska

Prezentacja multimedialnapower_point Autor: Agnieszka Bieńkowska

Zmieniony ( 19.04.2017. )