Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Nasze pierwsze zdjęcie 3D PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
10.04.2017.
1
GIM
Nasze pierwsze zdjęcie 3D
21 marca 2017
>>> więcej <<<
   „Nasze pierwsze zdjęcie 3D”  
   Chcąc rozwijać swoje zainteresowania  odkrywaniem świata techniki, uzdolnieni bielańscy gimnazjaliści klas II i III, uczestniczyli w dniu 21 marca w wyjątkowo ciekawych zajęciach „Przestrzenne widzenie i tworzenie obrazów 3D”, czyli Fizycznych warsztatach praktycznych na Wydziale Fizyki i Astronomii UWr.  Dowiedzieli się o fotografii stereoskopowej, technikach tworzenia przestrzeni obrazów w filmach przy użyciu odpowiednich przyrządów optycznych. Uczyli się wykonywać odpowiednio dobre zdjęcia, by z obrazów anaglifowych, do oglądania których trzeba mieć okulary 3D (czerwono-cyjanowe), zobaczyć trójwymiarową przestrzeń. 
Joanna Szymani wraz z uczniami koła fizycznego.

1.
anaglif_1.jpg
2.
anaglif_2.jpg
3.
anaglif_3.jpgZmieniony ( 11.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.