Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Projekty edukacyjne szkoły arrow Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie Header Pic

Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie PDF Drukuj Email
31.03.2017.
domek_g.jpg

Projekt edukacyjny dla klas I-III
"Savoir-vivre dla najmłodszych,
czyli dobre wychowanie"
  marzec -
czerwiec 2017

Projekt edukacyjny dla klas I-III
„Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie”
Marzec 2017 – Czerwiec 2017

Projekt "Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie" skierowany jest do całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich i ma na celu uświadomienie uczniom, jak ważna jest umiejętność właściwego zachowania się w sytuacjach formalnych i nieoficjalnych, w jaki sposób zachowania człowieka przekładają się na jego relacje interpersonalne z otoczeniem, bliskimi, a przede wszystkim uświadomić dzieciom, iż "bycie kulturalnym" świadczy w pozytywny sposób o człowieku i nie jest objawem słabości. Założeniem programu jest kształtowanie postawy kulturalnego stylu bycia w różnych sytuacjach. Dzięki zdobytej podczas realizacji projektu wiedzy uczniowie powinni z większym szacunkiem traktować siebie i innych, co będzie szansą na budowanie właściwych relacji między nimi. Projekt "Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie" realizowany będzie od marca 2017 roku do czerwca 2017 roku.

Kamila Pawęska
Zmieniony ( 31.03.2017. )