Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
31.03.2017.
domek_g.jpg

Projekt edukacyjny dla klas I-III
"Savoir-vivre dla najmłodszych,
czyli dobre wychowanie"
  marzec -
czerwiec 2017
>>> więcej <<<


Projekt edukacyjny dla klas I-III
„Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie”
Marzec 2017 – Czerwiec 2017


   Projekt "Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie" skierowany jest do całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich i ma na celu uświadomienie uczniom, jak ważna jest umiejętność właściwego zachowania się w sytuacjach formalnych i nieoficjalnych, w jaki sposób zachowania człowieka przekładają się na jego relacje interpersonalne z otoczeniem, bliskimi, a przede wszystkim uświadomić dzieciom, iż "bycie kulturalnym" świadczy w pozytywny sposób o człowieku i nie jest objawem słabości. Założeniem programu jest kształtowanie postawy kulturalnego stylu bycia w różnych sytuacjach. Dzięki zdobytej podczas realizacji projektu wiedzy uczniowie powinni z większym szacunkiem traktować siebie i innych, co będzie szansą na budowanie właściwych relacji między nimi. Projekt "Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli dobre wychowanie" realizowany będzie od marca 2017 roku do czerwca 2017 roku.Kamila Pawęska
Zmieniony ( 31.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.