Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Wyniki gminnego konkursu bibliotecznego - Drugie życie książki Header Pic

Wyniki gminnego konkursu bibliotecznego - Drugie życie książki PDF Drukuj Email
Wpisał: Stobnicki
23.03.2017.
ksiazka_2

Wyniki konkursu bibliotecznego
"Drugie życie książki"
marzec 2017

ksiazka_2

Wyniki gminnego konkursu bibliotecznego: „Drugie życie książki”

Kategoria I: klasy IV-VI Sp.

I miejsce Piotr Bieńkowski kl. VI b Szkoła Podstawowa im Unicef Bielany Wr.

III miejsce Jan Chabasiński,  Paweł Bernat  kl. VI B Szkoła Podstawowa im Unicef Bielany Wr.

Kategoria II : Gimnazjum

I miejsce: Wojciech Szynalski kl. II a –Gimnazjum im Unicef Bielany Wr.
II miejsce: Mateusz Forgheim, Adam Sałapa, Dominika Skulska, Szymon Wawak- Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Kobierzycach

Zadanie konkursowe nie było wcale łatwe. Należało przygotować 3-5 minutową etiudę filmową, której temat, treść, bądź forma byłaby zainspirowana wyobraźnią i doświadczeniem a dotyczyć miały książki. Film mógł być opracowany w różnej formie i wykorzystywać różne środki wyrazu (dokument, reportaż, fabuła, animacja). Prace konkursowe musiały być przygotowane samodzielnie lub w zespole liczącym maksymalnie 5 osób z zachowaniem wszelkich praw autorskich. Musiały to być wyłącznie prace autorskie, które nie brały dotychczas udziału w żadnym innym konkursie i nie były dotąd nigdzie publikowane ani prezentowane. Wszystkim uczestnikom gratuluję ciekawych pomysłów i życzę powodzenia w kolejnych zmaganiach.
Joanna Para

Zmieniony ( 26.06.2017. )