Kalendarz 2019/2020

zDolny Ślązak Gimnazjalista
 4 marca 2017

logo_zdolny_slazak
Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista”, część przyrodnicza.

drzewkadrzewka
  W roku szkolnym 2016/2017 do części powiatowej konkursu z części przyrodniczej przeszło dwoje uczniów: Maciej Kuczer oraz Martyna Polita. Długo oczekiwaliśmy na wyniki. Okazało się, że do finału konkursu zakwalifikowała się Martyna Polita, z dwóch części: geograficznej i chemicznej, uzyskując tytuł finalisty konkursu. Martyna miała około  dwóch miesięcy na przygotowanie się do finału z geografii i około 4 miesięcy na przygotowanie się do finału z chemii. Poświęciła wiele czasu na naukę zarówno w szkole jak i poza nią, uczestnicząc w wielu zajęciach dodatkowych.
  Finał z części geograficznej odbył się 28 stycznia 2017 roku. Natomiast finał z chemii odbył się 4 marca 2017 roku. Podczas finału z geografii uczniowie mieli do rozwiązania test. Podczas finału z chemii odbyły się dwie części: teoretyczna i laboratoryjna. Uczniowie 60 minut pisali test, a potem 60 minut mieli na wykonanie zadań i ćwiczeń w laboratorium.
  Martyna znalazła się wśród laureatów zarówno z geografii jak i chemii. 6 kwietnia  ma się odbyć uroczysta gala wręczenia nagród w auli Uniwersytetu Przyrodniczego.

Martynie serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów:
Dyrektor Szkoły oraz wszyscy Nauczyciele  :)

Danuta Zaradna

Zmieniony ( 25.03.2017. )