Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

zDolny Ślązaczek 2017 II konkurs języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
14.03.2017.
logo_zdolny_slazak
SP
zDolny Ślązaczek 2017
II konkurs języka  angielskiego i sukcesy uczniów
SP im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
  3 marca 2017

>>> więcej <<<

logo_x_3
flaga_anglii

zDolny Ślązaczek 2016/17
II konkurs języka  angielskiego i sukcesy uczniów
Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich   Od 19 listopada 2016r. odbywały się zgodnie z harmonogramem konkursu kolejne etapy zDolnego Ślązaczka z języka angielskiego, który po raz drugi zorganizowała Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu i Kuratorium Oświaty. Z naszej szkoły na etapie szkolnym wystartowało 36 osób. W tym samym czasie na całym Dolnym Śląsku do konkursu przystąpiło 10 000 (!!!) uczniów klas 4-6.
Z naszej szkoły do etapu powiatowego zakwalifikowało się aż 8 osób:
P. Bernat, J. Kołtun, E. Król, J. Mączyński, J. Pawicka, M. Różycka, M. Skrzeczkowska i M. Susłowicz. Wszyscy zaprezentowali imponującą wiedzę zarówno ze znajomośći gramatyki i słownictwa języka angielskiego, jak i wiedzy o kulturze, geografii i historii krajów anglojęzycznych. Niektórym zabrakło 1 punktu lub 2, żeby być w finale, ale tego już nie zmienimy. Natomiast odpowiedzi dwóch osób, Julii Kołtun i Julii Pawickiej, zapewniły im przejście do finału i tytuł finalistek. Etap wojewódzki składał się z części pisemno-słuchowej  i części ustnej. Do ścisłej czołówki zakwalifikowała się Julia Pawicka, która na egzaminie ustnym 3 marca 2017r., wywalczyła tytuł LAUREATA !!!!! Jest to olbrzymi sukces Julii Pawickiej, stanowiący efekt jej systematycznej pracy, pełnej zaangażowania i autentycznego zainteresowania przedmiotem, tym bardziej że konkurs jest trudny.
  Gratulujemy wszystkim startującym  z naszej szkoły wiedzy i wysokich miejsc, w szczególności zaś Julii Kołtun i Julii Pawickiej. A wszystkich innych lubiących uczyć się języka angielskiego zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu zDolny Ślązaczek. Poniżej twarze naszych uzdolnionych językowo uczniów.
Joanna Twarda

 


1.
DSC05065.jpg
2.
DSC05067.jpg
3.
DSC05070.jpg
4.
foto.jpg
Zmieniony ( 15.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.