Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Koła zainteresowań SP arrow Better and Better - zajęcia rozwijające z j. angielskiego Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Better and Better - zajęcia rozwijające z j. angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: J. Twarda   
07.02.2017.


ang_dzieci_transparent

   Zajęcia, gdzie ćwiczymy konwersacje  w języku angielskim, poszerzamy słownictwo poprzez ciekawe karty pracy i zabawy gramatyczno-słowne. Uczymy się mówić po angielsku, ale też ćwiczymy rozumienie ze słuchu poprzez miedzy innymi oglądanie krótkich filmów związanych z kultura krajów anglojęzycznych. Uczymy się, ale też dobrze się bawimy, bo każdy kto tu przychodzi lubi j. angielski. I tak dzięki pomysłowej grze planszowej bawiliśmy się w turystów i tropicieli błędów językowo-gramatycznych. Ostatnio było nieco romantyczniej, bo dociekaliśmy skąd się wzięły w kulturze anglojęzycznej Walentynki. Gdy zbliża się czas konkursów pracujemy nad testami archiwalnymi.

Chodzisz do VI klasy? Masz wolny czas na 7lekcji w czwartek? Zapraszam do sali A14 na najkrótsze 45 minut w szkole ;-)

Zmieniony ( 18.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.