Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow Sportowe wiadomości arrow Szkolne Mistrzostwa Dziewcząt Gimnazjum w Tenisie Stołowym 2016 Header Pic

Szkolne Mistrzostwa Dziewcząt Gimnazjum w Tenisie Stołowym 2016 PDF Drukuj Email
03.12.2016.
tenis

GIM
Szkolne Mistrzostwa Dziewcząt Gimnazjum
w Tenisie Stołowym
19 listopada 2016

Szkolne Mistrzostwa Dziewcząt Gimnazjum w Tenisie Stołowym

W sobotę, 19 listopada br. w Gimnazjum im. UNICEF odbyły się „Szkolne Mistrzostwa Dziewcząt Gimnazjum w Tenisie Stołowym”. Organizatorem i sędzią głównym był wicedyrektor i nauczyciel wychowania fizycznego p. Tomasz Wyrwa. Przy zapisywaniu wyników oraz liczeniu punktów pomagała Oliwia Wacław. Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych zawodniczek naszej szkoły oraz promowanie sportu wśród młodzieży.
  Udział wziąć mogły wszystkie uczennice naszej szkoły. Wyzwanie podjęły: Paulina Sulima, Stella Kułak, Elżbeta Glapińska, Zuzanna Ziaja, Aleksandra Ruchniak, Zuzanna Rodzoń oraz Gabriela Wolna.
  Zawody rozpoczęły się o godzinie 1000. Systemem rozgrywek okazał się być „każda z każdą”. Mistrzostwa zakończyły się po siedmiu rundach.
  Po zaciętej rywalizacji Szkolną Mistrzynią Gimnazjum w Tenisie Stołowym została uczennica klasy pierwszej, Zuzanna Ziaja (10 punktów). Drugie miejsce zajęła Elżbieta Glapińska (10 punktów, jednak przegrana w bezpośrednim spotkaniu z Zuzanną), zaś trzecie – Gabriela Wolna (8 punktów). Zawodniczki otrzymały dyplomy oraz medale. Miejsca od czwartego do siódmego zajęły kolejno: Paulina Sulima, Aleksandra Ruchniak, Stella Kułak oraz Zuzanna Rodzoń.
  Już wkrótce dziewczęta będą reprezentować nasze gimnazjum w zawodach międzyszkolnych. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Oliwia Wacław kl. II B

Zmieniony ( 04.12.2016. )