Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Dzień Edukacji Narodowej 2016 EW PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
26.10.2016.
Polska

EW
Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2016
>>> więcej <<<


Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2016r. o godz. 10.00 w edukacji wczesnoszkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli   w niej uczniowie klas młodszych, wychowawcy klas, dyrekcja szkoły, nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców. W występach artystycznych brali udział uczniowie klasy 3c, 3b i 2b. Dzieci przedstawiły  gościom program artystyczny, podczas którego zaprezentowały piosenki z akompaniamentem instrumentów perkusyjnych, wiersze oraz taniec. Po występach dzieci wręczyły dyrekcji i nauczycielom laurki oraz złożyły życzenia. Uroczystość prowadziła wychowawczyni klasy 3c – Alicja Majewska, taniec przygotowała wychowawczyni klasy 2b – Lidia Grzeszczak, a sprzęt nagłaśniający obsługiwał Andrzej Prus. Dekoracje na dużej sali gimnastycznej przygotowała Alicja Majewska, Katarzyna Hamerska – Cieślak oraz nauczyciele klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej. Uroczystość była wyrazem podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły.

Alicja Majewska


1.
SDC11863.jpg
2.
SDC11866.jpg
3.
SDC11867.jpg
4.
SDC11870.jpgZmieniony ( 08.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.