Dzień Edukacji Narodowej 2016 EW PDF Drukuj Email

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2016

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2016r. o godz. 10.00 w edukacji wczesnoszkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli   w niej uczniowie klas młodszych, wychowawcy klas, dyrekcja szkoły, nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców. W występach artystycznych brali udział uczniowie klasy 3c, 3b i 2b. Dzieci przedstawiły  gościom program artystyczny, podczas którego zaprezentowały piosenki z akompaniamentem instrumentów perkusyjnych, wiersze oraz taniec. Po występach dzieci wręczyły dyrekcji i nauczycielom laurki oraz złożyły życzenia. Uroczystość prowadziła wychowawczyni klasy 3c – Alicja Majewska, taniec przygotowała wychowawczyni klasy 2b – Lidia Grzeszczak, a sprzęt nagłaśniający obsługiwał Andrzej Prus. Dekoracje na dużej sali gimnastycznej przygotowała Alicja Majewska, Katarzyna Hamerska – Cieślak oraz nauczyciele klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej. Uroczystość była wyrazem podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły.

Alicja Majewska

SDC11863.jpg
SDC11866.jpg
SDC11867.jpg