Dzień Edukacji Narodowej 2016 SP PDF Drukuj Email

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2016

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela, który obchodziliśmy w piątek 14 października okazał się świetną imprezą. Została ona uwieńczona pamiątką w postaci portretów naszej kadry nauczycielskiej, na czele z panią Dyrektor.
  Cała akcja zaczęła się tydzień przed Dniem Nauczyciela na lekcji plastyki. Naszym zadaniem było obserwowanie i wypatrywanie znaków szczególnych profesorów, a następnie zrobienie dla naszych nauczycieli portretów-niespodzianek. Na naszych pracach staraliśmy się jak najwierniej oddać ich wizerunki. Myśleliśmy, że pójdzie nam to jak z płatka, lecz nie było to takie proste jak się wcześniej  wydawało. Nauczyciele byli zaskoczeni i nie wiedzieli dlaczego tak się im przyglądamy. Do samego końca pani Dyrektor oraz pozostali nauczyciele nie domyślali się o co nam - uczniom chodzi z tym wpatrywaniem, gapieniem się i z dziwnymi spojrzeniami w ich stronę. Wynikły z tego prześmieszne sytuacje. Pomysł okazał się dla nas super frajdą i zabawą. Naszymi niespodziankami sprawiliśmy Nauczycielom wielką radość i zapewne miłą pamiątkę na lata. A i my będziemy mieli co wspominać.

Kowal Natalia VI c

Zmieniony ( 08.11.2016. )