Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pasowanie pierwszoklasistów 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
31.10.2016.
SP

SP
Pasowanie pierwszoklasistów
26 października 2016
>>> więcej <<<Pasowanie na ucznia

„Nadeszła pora taka, by UCZNIA zrobić z przedszkolaka…”    

   Stało się faktem - od 26 października 2016r. mamy 25 nowych uczniów Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wr.
  To wyjątkowy rocznik, bo tylko jedna klasa pierwsza mogła i musiała udźwignąć ciężar całej uroczystości. Duże wyzwanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Zarówno dzieci jak i ich rodzice spisali się na medal. Starsza koleżanka z czwartej klasy uroczo wprowadziła w świat ucznia, wiersze zostały wyrecytowane ze zrozumieniem, a piosenki wybrzmiały zgodnie z tonacją. Dyrektor szkoły, pani Beata Ćwiek doceniła umiejętności artystyczne, ale dodatkowo jeszcze zdiagnozowała wiedzę dzieci i nie miała najmniejszej wątpliwości – taki poziom przygotowania zdarza się rzadko. Niezwykle wzruszająca chwila, która do tej pory nie mogła mieć miejsca w szkole ze względów demograficznych, to przepiękny akt Pasowania. Długo skupiona uwaga na każdym dziecku i bardzo ciepłe przyjęcie w poczet uczniów, to momenty, które zostają na długo w pamięci. Profesjonalna oprawa muzyczna, piękna dekoracja i oświetlenie tylko wzmocniły efekt. Dodając do tego zaangażowanie rodziców, którzy zadbali o wygląd dzieci, sesję zdjęciową i przyjemności dla ich podniebienia, nie mogło być lepiej. A wszystko dla małych bohaterów dnia, którzy z entuzjazmem wołali: „Raz, dwa, trzy – TERAZ MY!” W końcu, tylko raz w życiu zostaje się uczniem.
Lilla Gajewska-Piwowarczyk

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg

Zmieniony ( 02.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.