Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Warsztaty chemiczne - AKACJA 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
31.10.2016.
chemia.giflogo

EW
Warsztaty chemiczne dla uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej.

  27 października 2016
>>> więcej <<<

logo
WARSZTATY CHEMICZNE

  W dniu 27 października 2016 r. odbyły się warsztaty chemiczne dla uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej. Warsztaty były sponsorowane przez  Fundację Akacja. Pani mgr. Justyna Skowrońska-Ciołek z Klubu Małych przyrodników zaprezentowała dzieciom szereg doświadczeń chemicznych. Uczniowie mieli szansę asystować przy wykonywaniu prostych chemicznych eksperymentów, które okazały się bardzo zaskakujące i spektakularne. Zajęcia przeprowadzone przez Panią magister bardzo zainspirowały uczniów i dały możliwość  zainteresowania się  otaczającym światem i czerpania radości z samodzielnego eksperymentowania.
Katarzyna Hamerska-Cieślak
Zmieniony ( 01.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.