Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Sprzątanie Świata - 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
26.09.2016.
2

Sprzątanie Świata
25 września 2016

>>> więcej <<<


Polska 2016  „SPRZĄTANIE ŚWIATA"
            
   22 września 2016 roku, w czwartek, klasy IV a i IV b reprezentowały Szkołę Podstawową im. UNICEF w Bielanach Wr. i wzięły udział w akcji „Sprzątanie świata”. Pod opieką nauczycieli Pani Weroniki Zalewicz i Pani Gabrieli Galewskiej wyruszyliśmy na stację kolejową w Bielanach Wr., która była celem  tegorocznego sprzątania. Nasi najmłodsi sprzątacze klas 4-6, zaopatrzeni w ochronne rękawice i worki na śmieci w czterech kolorach: na plastik, papier, szkło i śmieci mieszane - zbierali i segregowali śmieci do odpowiednich worków. Po drodze wyznaczaliśmy również kierunki świata za pomocą kompasu oraz rozpoznawaliśmy rośliny oraz owoce drzew.
  Zebraliśmy sporo śmieci, ale było warto, by zobaczyć piękno naszego otoczenia. Dbajmy na co dzień o naszą okolicę, by żyło nam się czyściej i przyjemniej. Dbajmy o naszą planetę, zaczynając od Bielan Wr.                         
                                                                                                               Gabriela Galewska1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
6.
126.jpg
Zmieniony ( 27.09.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.