Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Konkurs - Substancje i ich przemiany PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
26.09.2016.
chemia

Konkurs - Substancje i ich przemiany
21 września 2016
>>> więcej <<<uniwersytet.jpgKONKURS uniwersytet.jpg

  Dnia 21 września 2016 na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego dobył się konkurs chemiczny pt. „Substancje i ich przemiany” dla szkół gimnazjalnych, w ramach trwającego Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W konkursie wzięło udział około 50 uczniów ze szkół z województwa dolnośląskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów:
a) etap I to część teoretyczna (pytania testowe),
b) etap II to część laboratoryjna (praktyczna).
  Każdy  etap trwał 1 godzinę. Z I etapu konkursu wyłoniono finałową dziesiątkę, która wzięła udział w II etapie. Uczniowie do rozwiązania mieli dwa zadania laboratoryjne. W przerwie konkursu odbył się godzinny wykład pt. „Dopalacze i narkotyki. Najlepsze wyjście: nie wchodzić w reakcje!”
  Naszą szkołę w konkursie reprezentowało pięć uczennic z klasy III b – Kamila Kwiatek, Julia Stryszewska, Zofia Łuczyńska, Oliwia Pluta, Martyna Polita. Do finałowej dziesiątki przeszła Martyna Polita, która podjęła dalsze zmagania w pracowni chemicznej. Okazało się, że Martyna najlepiej poradziła sobie z zadaniami w laboratorium i tym samym zajęła I miejsce w konkursie, otrzymując dyplom oraz cenne nagrody.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!
Danuta Zaradna


1.
10.jpg
2.
11.jpg
3.
12.jpg
4.
13.jpg
5.
14.jpg
6.
15.jpg
7.
16.jpg
8.
17.jpg
9.
18.jpg
10.
19.jpg
11.
20.jpg
12.
21.jpg
13.
23.jpg
14.
8.jpg
15.
9.jpg
Zmieniony ( 27.09.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.