Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
Klasy
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Dolnośląska e-Szkoła
Kalendarz 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Spotkanie z Przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce PDF Drukuj Email
Wpisał: Stobnicki   
23.06.2016.
logo

GIM
Spotkanie z Przedstawicielami Samorządu
Gminy Kobierzyce
7 czerwca 2016
>>> więcej <<<


Spotkanie z Przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce 

   Dnia 7 czerwca w Gimnazjum im. UNICEF w Bielanach Wr. odbyło się spotkanie klas trzecich z przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce: Wójtem Gminy Kobierzyce Panem Ryszardem Pacholikiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Panią Elżbietą Regulską.
  Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej z nich uczniowie mogli poznać nie tylko szczegóły funkcjonowania jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polsce, ale również poznać bliżej pana Wójta. W drugiej części nasi goście odpowiadali na pytania uczniów dotyczące m.in. najnowszych planów inwestycyjnych gminy.
  Wizyta miała na celu upowszechnienie wśród uczniów wiedzy na temat zadań i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego, pozwoliła również na lepsze usystematyzowanie wiedzy zdobytej na lekcjach wiedzy o społeczeństwie. Po spotkaniu przedstawiciele klas otrzymali upominki od zaproszonych gości.
  Warto rozwijać zainteresowania sprawami gminy i wzmacniać lokalny patriotyzm, dlatego w imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za tę cenną lekcję.

Barbara Idziak 


1.
DSC08692.jpg
2.
DSC08693.jpg
3.
DSC08696.jpg
4.
DSC08700.jpg
5.
DSC08701.jpg
6.
DSC08705.jpg


Zmieniony ( 23.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.