Spotkanie z Przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce PDF Drukuj Email

Gminy Kobierzyce
7 czerwca 2016

Spotkanie z Przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce

Dnia 7 czerwca w Gimnazjum im. UNICEF w Bielanach Wr. odbyło się spotkanie klas trzecich z przedstawicielami Samorządu Gminy Kobierzyce: Wójtem Gminy Kobierzyce Panem Ryszardem Pacholikiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Panią Elżbietą Regulską.
  Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej z nich uczniowie mogli poznać nie tylko szczegóły funkcjonowania jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polsce, ale również poznać bliżej pana Wójta. W drugiej części nasi goście odpowiadali na pytania uczniów dotyczące m.in. najnowszych planów inwestycyjnych gminy.
  Wizyta miała na celu upowszechnienie wśród uczniów wiedzy na temat zadań i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego, pozwoliła również na lepsze usystematyzowanie wiedzy zdobytej na lekcjach wiedzy o społeczeństwie. Po spotkaniu przedstawiciele klas otrzymali upominki od zaproszonych gości.
  Warto rozwijać zainteresowania sprawami gminy i wzmacniać lokalny patriotyzm, dlatego w imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za tę cenną lekcję.

Barbara Idziak

Zmieniony ( 23.06.2016. )