Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Konkurs logopedyczny PDF Drukuj Email
Wpisał: L.Łabudek   
06.06.2016.
podium.jpg

  SP
Konkurs logopedyczny
kwiecień - maj 2016

>>> więcej <<<


Konkurs
Logopedyczny


   Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbył się turniej logopedyczny dla uczniów klas II Szkoły Podstawowej pt. „Trudne opowiastki”. Uczniowie w czasie wolnym (w domu, w świetlicy) pisali krótkie opowiadanie (8-10 zdań) i dołączali do swojej historii odpowiednią ilustrację (technika dowolna) lub rysowali komiks. Tematyka obu miała przedstawiać jeden z poniższych, wybranych przez ucznia tematów:
1. Przerażające przygody żaby Żanety i żuka Jerzego (głoska „Ż”)
2. Tropikalna wyprawa aligatora Romka do Afryki (głoska „R”)
3. Straszny koszmar szpaka Szczepana (głoska „SZ”)
   W swoim opowiadaniu bądź komiksie uczniowie mieli za zadanie użyć możliwie najwięcej słów z głoską, która w każdym zaproponowanym temacie, zaznaczona była w nawiasie. Uczniowie stworzyli duży pięknych prac i wybór zwycięzców był bardzo trudny, dlatego przyznano aż dwa „3 miejsca”. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!

Laureaci:
1. Miejsce- Jeeyn Lee z klasy 2A
2. Miejsce- Dawid Borszcz z klasy 2D
3. Miejsce- Maja Hospod z klasy 2C
   Maja Korletjanu z klasy 2B1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg

Zmieniony ( 07.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.