Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

ASY z szóstej klasy PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
02.04.2016.
drzwi_otwarte_animacja_czysta.gif

SP
ASY z szóstej klasy! Sukces Hanny Bazan!
19 marca 2016
>>> więcej <<<


Nasze ASY

Asy z szóstej klasy
Sukces Hanny Bazan


    W styczniu 2016 roku sześcioro uczniów klas VI  wzięło udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Asy z szóstej klasy. Jest to konkurs powiatowy -  pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty - organizowany przez Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów szkół podstawowych w różnych dziedzinach nauki, z zakresu przedmiotów matematyczno - przyrodniczych oraz humanistycznych. To także doskonała okazja do sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności tuż przed sprawdzianem szóstoklasisty.
    Naszą szkołę podczas zmagań szóstoklasistów reprezentowali: Zuzanna Ziaja, Shadia Alkhatib, Ada Nowaczyk, Hanna Bazan, Jakub Górski i Katarzyna Adamczyk. Uczniowie mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami w czterech blokach przedmiotowych: matematycznym, humanistycznym, przyrodniczym i językowym. Po pierwszym etapie, do finału zakwalifikowały się:

Hanna Bazan – z części humanistycznej (język polski, historia) i przyrodniczej,
Zuzanna Ziaja – z części językowej (język angielski).


Finał konkursu odbył się 19.03.2016 r. w Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu. Dziewczęta wykazały się dużą wiedzą, świetnym przygotowaniem i umiejętnością prezentowania własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Komisja konkursowa oceniła prace pisemne i prezentacje ustne uczniów.

Laureatką XI Międzyszkolnego Konkursu Asy z szóstej klasy została:
HANNA BAZAN – I MIEJSCE w części humanistycznej.


Hania już po pierwszy etapie konkursu znalazła się na I miejscu, pokonując 119 uczestników.
W finale konkursu – w części humanistycznej - wzięło udział 30 uczniów, ale to właśnie ustna prezentacja uczennicy naszej szkoły została oceniona przez komisję najwyżej.

Organizatorzy przyznali również wyróżnienie w części przyrodniczej.
Otrzymała je … HANNA BAZAN!


Uroczyste wręczenie nagród obędzie się 8.04.2016 r. w Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu.
Laureatce konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Katarzyna Mielcarek

Zmieniony ( 05.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.