Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

IMPEL WROCŁAW w Bielanach Wrocławskich PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
31.03.2016.
1.jpg

IMPEL WROCŁAW w Bielanach Wrocławskich
10 czerwca 2016

>>> więcej <<<IMPEL WROCŁAW w Bielanach Wrocławskich

   10 marca 2016 roku naszą szkołę odwiedziły siatkarki IMPELA WROCŁAW Joanna Kaczor oraz Kristin Hildebrand. Spotkanie rozpoczęło się od krótkich prezentacji dokonań obu zawodniczek, a te są naprawdę niebywałe. Joanna Kaczor jest wielokrotną mistrzynią Polski oraz brązową medalistką Mistrzostw Europy. Kristin, natomiast, oprócz indywidualnych nagród MVP oraz tytułów mistrzowskich z różnych krajów Europy jest aktualną mistrzynią świata. Tytuł ten zdobyła wraz z amerykańską drużyną w roku 2014. Obie siatkarki były pod dużym wrażeniem umiejętności językowych naszych uczniów, którzy chętnie zadawali pytania dotyczące życia sportowca, podróżowania oraz życia w Stanach Zjednoczonych. Na zakończenie siatkarki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z uczniami oraz wpisały się do księgi pamiątkowej szkoły.1.
DSC06328.jpg
2.
DSC06329.jpg
3.
DSC06330.jpg
4.
DSC06331.jpg
5.
DSC06332.jpg

Zmieniony ( 01.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.