Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
Klasy
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Dolnośląska e-Szkoła
Kalendarz 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Storytelling - Angielski z Maxem PDF Drukuj Email
Wpisał: Stobnicki   
30.03.2016.
melonik

GIM EW
Storytelling - Angielski z Maxem

marzec 2016

>>> więcej <<<


 telefon

 telefon
STORYTELLING
gimnazjaliści dzieciom
Projekt edukacyjny


 
Angielski z Maxem

   W  naszej szkole odbyło się  kolejne spotkanie z cyklu "STORYTELLING"€“ - GIMNAZJALIŚCI CZYTAJĄ DZIECIOM. Projekt polegał na spotkaniu gimnazjalistów z uczniami klas I-III szkoły podstawowej. Uczniowie gimnazjum przygotowywali wybrane bajki  z serii „Angielski z Maxem”, następnie zaprezentowali je młodszym uczniom. Gimnazjaliści pomogli zrozumieć uczniom treść bajek i nowe słownictwo, które zostało przedstawione za pomocą własnoręcznie  wykonanych  obrazków. Aktywny udział uczniów w zajęciach został nagrodzony naklejkami. Wszyscy uczniowie wykazali duże zaangażowanie w zajęcia. Poniżej znajdują się zdjęcia z realizacji projektu.
Katarzyna Nowicka

1.
storytelling1.jpg
2.
storytelling2.jpg
3.
storytelling3.jpgZmieniony ( 30.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.