Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Zaproszenie na Dni Otwarte 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
29.02.2016.







„Nauka to pokarm dla rozumu”



DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. UNICEF KLAS IV – VI
17 marca 2016 r.
Tradycją naszej szkoły jest Dzień Otwarty.
Zapraszamy uczniów i rodziców do wspólnej zabawy.


1. WARSZTATY PRZEDMIOTOWE:

dla klas III EW (godz. 16.00 – 17.15)
dla klas IV – VI (godz. 17.30 –18.45)

  Zapraszamy Państwa wraz ze swoimi dziećmi do udziału w niecodziennych warsztatach naukowych z języka polskiego, matematyki, przyrody i język angielskiego. KaŜde zajęcia trwać będą 15 minut. W tym czasie poznają Państwo aktywizujące metody nauczania, a także nowoczesne multimedialne środki dydaktyczne, którymi nauczyciele posługują się w codziennej pracy.

2. POTYCZKI SPORTOWE „W zdrowym ciele, zdrowy duch” dla wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców - godz. 16.00 – 16.50 (sala gimnastyczna).

3. PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE
dla wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców.

„Książę na ziarnku grochu”, „Królewna Śnieżka i krasnoludki”
występ Koła Teatralnego „Mała scena”, godz.18.55 (stołówka szkolna).



Ponadto będą mogli Państwo obejrzeć w dowolnej chwili prezentacje multimedialne przedstawiające:


  • - sukcesy naszych uczniów,
  • - imprezy i uroczystości szkolne,
  • - działalność Samorządu Szkolnego SP,
  • - życie sportowe naszej szkoły.


ZAPRASZAMY !!!!!!!
Dyrektor szkoły, nauczyciele, uczniowie





Harmonogram Dnia Otwartego SP IV – VI

1.    Warsztaty naukowe dla klas III EW  godz. 16. 00 – 17.15
2.    Potyczki sportowe dla klas IV – VI godz. 16. 00 – 17.50
3.    Przedstawienie teatralne (stołówka) godz. 17.00
4.    Warsztaty naukowe dla klas IV – VI godz. 17.30
5.    Przedstawienie teatralne.


PRZEBIEG WARSZTATÓW DLA UCZNIÓW KLAS EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ


*warsztaty humanistyczne i j. angielski od godz. 16.00 – 16.35
*warsztaty przyrodnicze i matematyczne od godz. 16. 40 – 17.15

SALA A25

GRUPA I - 16.00 - 16.15
GRUPA II - 16.20 - 16.35

SALA  A32
GRUPA I - 16.20 - 16.35
GRUPA II - 16.00 - 16.15

SALA A13
GRUPA I - 16.40 - 16.55
GRUPA II – 17.00 - 17.15

SALA A20
GRUPA II - 16.40 – 16.55
GRUPA I - 17.00 - 17.15

KOLEJNOŚĆ WARSZTATÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP DLA UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

GRUPA I – A 25, A 32, A 13, A 20
GRUPA II – A 32, A25, A 20, A13


A 25  GRUPA I - 16.00 - 16.15
A 32  GRUPA I - 16.20 - 16.35
A 13  GRUPA I - 16.40 - 16.55
A 20  GRUPA I - 17.00 - 17.15


A 32  GRUPA II - 16.00 - 16.1
A 25  GRUPA II - 16.20 - 16.35
A 20  GRUPA II - 16.40 – 16.55
A13  GRUPA II – 17.00 - 17.15



PRZEBIEG WARSZTATÓW DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI SP



SALA A 25
GRUPA I - 17.30 - 17.45
GRUPA III - 17.50 - 18.05
GRUPA II - 18.10 - 18.25

SALA  A 32

GRUPA II - 17.30 - 17.45
GRUPA I - 18.10 - 18.25
GRUPA III - 18.30 - 18.45

SALA A13
GRUPA I - 17.50 - 18.05
GRUPA III - 18.10 - 18.25
GRUPA II - 18.30 - 18.45

SALA A20
GRUPA III - 17.30 - 17.45
GRUPA II - 17.50 - 18.05
GRUPA I - 18.30 - 18.45

KOLEJNOŚĆ WARSZTATÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP

GRUPA I – A25, A13, A32, A20
GRUPA II – A32, A20, A25, A13
GRUPA III – A20, A25, A13, A32

GRUPA I

sala A25 - 17.30 - 17.45
sala A13 - 17.50 - 18.05
sala A32 - 18.10 - 18.25
sala A 20 - 18.30 - 18.45

GRUPA II
sala A32 - 17.30 - 17.45
sala A20 - 17.50 - 18.05
sala A25 - 18.10 - 18.25
sala A13 - 18.30 - 18.45

GRUPA III
sala A20 - 17.30 - 17.45
sala A25 - 17.50 - 18.05
sala A13 - 18.10 - 18.25
sala A32 - 18.30 - 18.45












Zmieniony ( 16.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.