Pasowanie pierwszoklasistów 2015 PDF Drukuj Email

Pasowanie pierwszoklasistów
27 października 2015

Pasowanie pierwszoklasistow

27 października 2015 roku w Szkole Podstawowej im. UNICEF odbyło się Pasowanie na ucznia. O godz. 1700 w sali gimnastycznej nastąpiło uroczyste powitanie przybyłych gości. Uczniowie klas pierwszych przygotowały ciekawy występ artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz tańca. Dzieci chciały udowodnić, że w ciągu niespełna dwóch miesięcy, które upłynęły od rozpoczęcia roku szkolnego, wiele się nauczyły. Poznały dobrze szkołę, jej patrona, nauczycieli, wiedzą co to znaczy być uczniem i godnie zachowywać się podczas śpiewania hymnu szkoły. Pani Dyrektor Beata Ćwiek po obejrzeniu występu i wysłuchaniu prośby dzieci o przyjęcie do grona uczniów, z radością przystąpiła do pasowania. Uczniowie uroczyście ślubowali gotowość do pełnienia roli wzorowego ucznia naszej bielańskiej szkoły. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców. Rodzice i goście byli pod dużym wrażeniem występów i prezentacji uczniów.
Agnieszka Przybylska

Zmieniony ( 08.11.2015. )