Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pasowanie pierwszoklasistów 2015 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
07.11.2015.
SP

SP
Pasowanie pierwszoklasistów
27 października 2015
>>> więcej <<<


Pasowanie pierwszoklasistow

   27 października 2015 roku w Szkole Podstawowej im. UNICEF odbyło się Pasowanie na ucznia. O godz. 1700 w sali gimnastycznej nastąpiło uroczyste powitanie przybyłych gości. Uczniowie klas pierwszych przygotowały ciekawy występ artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz tańca. Dzieci chciały udowodnić, że w ciągu niespełna dwóch miesięcy, które upłynęły od rozpoczęcia roku szkolnego, wiele się nauczyły. Poznały dobrze szkołę, jej patrona, nauczycieli, wiedzą co to znaczy być uczniem i godnie zachowywać się podczas śpiewania hymnu szkoły. Pani Dyrektor Beata Ćwiek po obejrzeniu występu i wysłuchaniu prośby dzieci o przyjęcie do grona uczniów, z radością przystąpiła do pasowania. Uczniowie uroczyście ślubowali gotowość do pełnienia roli wzorowego ucznia naszej bielańskiej szkoły. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców. Rodzice i goście byli pod dużym wrażeniem występów i prezentacji uczniów.
Agnieszka PrzybylskaZmieniony ( 08.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.