Ogólnopolski Konkurs Orzeł Matematyczny - ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
24.10.2015.

Druga Edycja Ogólnopolskiego Konkursu
"Orzeł Matematyczny"

II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny"

Drodzy Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa Szkołę do udziału w Drugiej Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny" stworzonego wyłącznie dla szkół podstawowych.
  Będziemy zaszczyceni Państwa uczestnictwem w tym prestiżowym wydarzeniu i jednocześnie wdzięczni za umożliwienie uczniom współzawodnictwa na poziomie ogólnopolskim.

Zajmujemy się organizacją ogólnopolskich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych od klasy 1 do klasy 6. Organizowane przez nas ogólnopolskie konkursy urozmaicają program zajęć, stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, jednocześnie popularyzując naukę przez zabawę. Wspieramy i nagradzamy szkoły, najlepszych nauczycieli i ambitne, uzdolnione dzieci oraz młodzież zarówno za wiedzę jak i za aktywność, samodzielność i wolę współzawodnictwa. Dlatego każdy uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny" zostanie wyróżniony.
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny" otrzymają prestiżowy tytuł "Orzeł Matematyczny" wraz z dyplomem i cenną nagrodą. Również szkoła i nauczyciel zostaną uhonorowani za wkład w przygotowanie "Orła" - mistrza Polski.

W naszym konkursie nie ma przegranych.
Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania.
Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i cenne nagrody.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację konkursu w szkole, otrzymają zaświadczenie o przeprowadzeniu Ogólnopolskiego Konkursu.
Dodatkowo uhonorujemy nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu, których uczniowie zostaną laureatami.
Przewidujemy również cenne nagrody dla szkół za aktywny udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!!!

Druga Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny"
odbędzie się 19 listopada 2015 r.

Życzymy sukcesów w Drugiej Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny"
Zespół Delta
www.konkursy-delta.edu.pl
e-mail: konkursy.delta@gmail.com