Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Zapraszamy do czytania Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Zapraszamy do czytania PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
08.10.2015.
Konkurs

SP GIM
Zapraszamy do czytania
  wrzesień 2015

>>> więcej <<<


Czytanie rozwija wyobraźnię !!!


   W październiku 2015 roku rozpoczęliśmy realizację projektu edukacyjnego „Cały Wrocław – Całe Bielany czytają” robocza nazwany "Środy-Czwartki czytelnicze”, który jest skierowany do uczniów klas „0–I” Sp.  W jego ramach raz w miesiącu będziemy gościli w bibliotece rodziców, wolontariuszy i nauczycieli, którzy przeczytają przez ok. 20 minut, uczniom wybrane pozycje z literatury dziecięcej. W tym miesiącu dużym zainteresowaniem naszych milusińskich cieszyła się książka pt. „Mrówka Andy w niebezpieczeństwie”, którą czytali wszystkim grupom zerowym i klasom I Sp. bibliotekarze, nauczyciele i zaproszeni rodzice. Jak zawsze okazuje się, że dzieci uwielbiają bajki i baśnie oraz utożsamiają się z ich bohaterami. Umiejętność czytania i częstego obcowania z książką wyposaża dzieci na przyszłość w wiele praktycznych cech i umiejętności, dlatego też warto tę akcję kontynuować, gdyż służy ona upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci.
Joanna Para

1.
DSC02090.jpg
2.
DSC02091.jpg
3.
DSC02097.jpg
4.
DSC02128.jpg
5.
DSC02130.jpg
6.
DSC02141.jpg
7.
DSC02148.jpg
8.
DSC02152001.jpg


Zmieniony ( 14.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.