Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Darmowe podręczniki Header Pic

Darmowe podręczniki PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka
09.10.2015.
ksiazka.gif

SP GIM
Darmowe podręczniki
  wrzesień 2015

Darmowe podręczniki !!!

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole mamy darmowe podręczniki dla uczniów klas pierwszych, drugich i czwartych szkoły podstawowej oraz pierwszej klasy gimnazjum. To już drugi rok reformy podręcznikowej. 1 września 2014 r. bezpłatny podręcznik „Nasz elementarz” dostali uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych. Reforma wprowadzana jest etapami. Do 1 września 2017 r. darmowe podręczniki i ćwiczenia dostaną uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i gimnazjów.  Wrzesień był dla bibliotekarzy miesiącem wzmożonej pracy. Podręczniki trzeba było rozpakować, opieczętować, wpisać do inwentarza i na kartę czytelnika, a potem wypożyczyć uczniom. Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i będą dbać o wygląd podręczników, które mają służyć następnym rocznikom.

Joanna Para

Zmieniony ( 14.10.2015. )