Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Darmowe podręczniki Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Darmowe podręczniki PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
09.10.2015.
ksiazka.gif

SP GIM
Darmowe podręczniki
  wrzesień 2015

>>> więcej <<<Darmowe podręczniki !!!

   W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole mamy darmowe podręczniki dla uczniów klas pierwszych, drugich i czwartych szkoły podstawowej oraz pierwszej klasy gimnazjum. To już drugi rok reformy podręcznikowej. 1 września 2014 r. bezpłatny podręcznik „Nasz elementarz” dostali uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych. Reforma wprowadzana jest etapami. Do 1 września 2017 r. darmowe podręczniki i ćwiczenia dostaną uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i gimnazjów.  Wrzesień był dla bibliotekarzy miesiącem wzmożonej pracy. Podręczniki trzeba było rozpakować, opieczętować, wpisać do inwentarza i na kartę czytelnika, a potem wypożyczyć uczniom. Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i będą dbać o wygląd podręczników, które mają służyć następnym rocznikom.

Joanna Para

1.
DSC00560.JPG
2.
DSC00562.JPG
3.
DSC02158.JPG
4.
DSC02159.JPG


Zmieniony ( 14.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.