Wirtualna wycieczka do Londynu PDF Drukuj Email

warsztaty z języka angielskiego

22 września 2015

flaga_anglii

Wirtualna wycieczka do Londynu- warsztaty z języka angielskiego

22 września grupa gimnazjalistów wybrała się na zajęcia warsztatowe z języka angielskiego w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zajęcia te odbyły się w Instytucie Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej przy ul. Wyspiańskiego. Głównym zadaniem uczniów było zaplanowanie wyjazdu do Londynu i zwiedzanie tego pięknego miasta. Uczniowie zostali podzieleni na trzyosobowe grupy, w których za pomocą różnych stron internetowych szukali najlepszych połączeń samolotowych, najtańszego zakwaterowania czy cen biletów wstępu do londyńskich atrakcji. Jak się okazało warto dokładnie śledzić internetowe strony w poszukiwaniu cenowych okazji. Najdroższe bilety na przelot z Wrocławia do Londynu kosztowały 1000 złoty, a najtańsze 117. Gratulujemy uczniom klas II, tj. Kacprowie Findlikowi, Martynie Policie oraz Julii Bronsztejn. Zaplanowali oni nie tylko ciekawą, ale również tanią wycieczkę.
Agnieszka Polańska

Zmieniony ( 30.09.2015. )