Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
Klasy
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Dolnośląska e-Szkoła
Kalendarz 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Wirtualna wycieczka do Londynu PDF Drukuj Email
Wpisał: Stobnicki   
30.09.2015.
flaga_anglii

GIM
Wirtualna wycieczka do Londynu
warsztaty z języka angielskiego

22 września 2015
>>> więcej <<<

flaga_anglii

Wirtualna wycieczka do Londynu- warsztaty z języka angielskiego

   22 września grupa gimnazjalistów wybrała się na zajęcia warsztatowe z języka angielskiego w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zajęcia te odbyły się w Instytucie Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej przy ul. Wyspiańskiego. Głównym zadaniem uczniów było zaplanowanie wyjazdu do Londynu i zwiedzanie tego pięknego miasta. Uczniowie zostali podzieleni na trzyosobowe grupy, w których za pomocą różnych stron internetowych szukali najlepszych połączeń samolotowych, najtańszego zakwaterowania czy cen biletów wstępu do londyńskich atrakcji. Jak się okazało warto dokładnie śledzić internetowe strony w poszukiwaniu cenowych okazji. Najdroższe bilety na przelot z Wrocławia do Londynu kosztowały 1000 złoty, a najtańsze 117. Gratulujemy uczniom klas II, tj. Kacprowie Findlikowi, Martynie Policie oraz Julii Bronsztejn. Zaplanowali oni nie tylko ciekawą, ale również tanią wycieczkę.
Agnieszka Polańska

Zmieniony ( 30.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.