Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Oficjalne otwarcie pracowni komputerowej PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
22.09.2015.
Logo


Oficjalne otwarcie pracowni komputerowej
>>> więcej <<<


UROCZYSTE OTWARCIE

Nowoczesne pracownie w bielańskiej szkole !!!

   Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego nastąpiło wiele zmian w bielańskiej placówce. Otwarto m. in. dwie nowe pracownie komputerowe. Jedną z nich z 25 stanowiskami komputerowymi otwierała wraz p. dyrektor Beatą Ćwiek  i uczniami kl. IIIb, Przewodnicząca Rady Gminy p. Elżbieta Regulska. Nowa sala komputerowa będzie służyła uczniom do zajęć lekcyjnych, nauki oraz rozwijania swoich zainteresowań. Korzystają z niej również uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, którzy uczestniczą w zajęciach z wykorzystaniem TI.
   Natomiast w bibliotece szkolnej działa Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, do którego otrzymaliśmy 4 nowoczesne stanowiska komputerowe dla czytelników wraz z oprogramowaniem multimedialnym. ICIM to nowoczesny warsztat pracy współczesnego ucznia i nauczyciela. Dzięki niemu nasi czytelnicy mają dostęp do źródeł informacji we wszystkich możliwych formach, są nimi książki, czasopisma, informacje zapisane na nośnikach CD, DVD oraz informacje dostępne w Internecie. Z ICIM mogą korzystać uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w godzinach otwarcia biblioteki szkolnej.  Młodzież przychodzi do nas zarówno przed, jak i po lekcjach, w czasie przerw oraz podczas zajęć indywidualnych. Nasi uczniowie są częstymi bywalcami sal komputerowych gdzie wyszukują informacje potrzebne im na zajęcia lekcyjne, uzupełniają swoją wiedzę z różnych przedmiotów oraz przygotowują się do licznych konkursów szkolnych i pozaszkolnych.

Joanna Para

1.
DSC00678.JPG
2.
DSC00680.JPG
3.
DSC00682.JPG
4.
DSC00683.JPG
5.
DSC00684.JPG
6.
DSC00686.JPG
7.
DSC00689.JPG
8.
DSC00697.JPG
Zmieniony ( 23.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.