Oficjalne otwarcie pracowni komputerowej PDF Drukuj Email
23.09.2015.

Oficjalne otwarcie pracowni komputerowej

UROCZYSTE OTWARCIE

Nowoczesne pracownie w bielańskiej szkole !!!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego nastąpiło wiele zmian w bielańskiej placówce. Otwarto m. in. dwie nowe pracownie komputerowe. Jedną z nich z 25 stanowiskami komputerowymi otwierała wraz p. dyrektor Beatą Ćwiek  i uczniami kl. IIIb, Przewodnicząca Rady Gminy p. Elżbieta Regulska. Nowa sala komputerowa będzie służyła uczniom do zajęć lekcyjnych, nauki oraz rozwijania swoich zainteresowań. Korzystają z niej również uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, którzy uczestniczą w zajęciach z wykorzystaniem TI.
   Natomiast w bibliotece szkolnej działa Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, do którego otrzymaliśmy 4 nowoczesne stanowiska komputerowe dla czytelników wraz z oprogramowaniem multimedialnym. ICIM to nowoczesny warsztat pracy współczesnego ucznia i nauczyciela. Dzięki niemu nasi czytelnicy mają dostęp do źródeł informacji we wszystkich możliwych formach, są nimi książki, czasopisma, informacje zapisane na nośnikach CD, DVD oraz informacje dostępne w Internecie. Z ICIM mogą korzystać uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w godzinach otwarcia biblioteki szkolnej.  Młodzież przychodzi do nas zarówno przed, jak i po lekcjach, w czasie przerw oraz podczas zajęć indywidualnych. Nasi uczniowie są częstymi bywalcami sal komputerowych gdzie wyszukują informacje potrzebne im na zajęcia lekcyjne, uzupełniają swoją wiedzę z różnych przedmiotów oraz przygotowują się do licznych konkursów szkolnych i pozaszkolnych.

Joanna Para

Zmieniony ( 23.09.2015. )