Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Projekt edukacyjny - I Spy Word PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
30.06.2015.
Anglia
SP
Projekt edukacyjny - I Spy Word
klasy 4-6
  12 czerwca 2015

>>> więcej <<<


Projekt edukacyjny - I Spy Word

   12 czerwca 2015 odbył się finał projektu edukacyjnego „I Spy a Word”. Wcześniej przez trzy miesiące wszyscy chętni uczniowie klas IV i V rozwiązywali każdego tygodnia test słownikowy, który wykorzystywał z jednej strony szkolną platformę edukacyjną FRONTER, a z drugiej, za zgodą wydawnictwa Dwie Siostry, zabawne i bardzo szczegółowe ilustracje książki „Mam oko na litery”. Uczniowie odpowiadali na pytania testów. Wszystkie 11 testów poświęconych było kolejnym literom alfabetu, zgodnie z ilustracjami w książce. Na finał wielotygodniowych poszukiwań słów na ilustracjach i w … słownikach nauczyciel przygotował test oparty na różnych literach alfabetu. Uczniowie zmagali się w parach, wykazując się bardzo dużą znajomością słownictwa i spostrzegawczością.
   Projekt cieszył się zainteresowaniem ze strony uczniów, więc z pewnością będzie miał swoją kontynuację w roku szkolnym 2015/2016.
Autorką pomysłu i wszystkich testów była Joanna Twarda.
                               
Joanna Twarda


1.
121.jpg
2.
122.jpg
3.
123.jpg
4.
124.jpg
5.
125.jpg
Zmieniony ( 01.07.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.